Sev iç Restaurant

Hakkında

İşletmenin sahibi Bayram Aydındoğan ilk iş hayatına 1948 yılında Sev İç Birahanesin de başlar ve tüm servislerinde uzun süre çalışır.  1965 yılında ilk kendi işletmesi olan Krepen, diğer ismiyle Krizantem Pasajı’nda Neşe Restaurant’ı açar ve 1982 yılına kadar işletir. Bu pasaj satılınca, ilk iş hayatına başladığı, Çiçek Pasajı’ndaki Sev İç Restaurant’a   patron olarak döner. 


Kasım 2004’de Sev-İç Restaurant aslına uygun olarak restore edilip değerli müşterilerin hizmetine sunulmuştur. 200 kişilik kapasiteli mekanda yok yok. 25’den fazla meze ve et - balık (kömür ızgarasında pişiriliyor) çeşitleri ile haftanın her günü hizmetinizde. Salonlarımızda özel davetler,yemekli iş toplantıları,nişan,düğün ve doğum günü kutlamaları yapılır. 

Ezine beyaz peynirinin ve yine Ezine bölgesinin halis zeytin yağından yapılmış mezelerin tadına doyum olmaz. Müdavimleri, daha çok yazar sanatçı ve sinema dünyası oluşturuyor. Her akşam akardeoncu İbrahim, Türk Sanat Müziği şarkıları ile çok keyifli anlar yaşatıyor. Gruplara istenirse fasıl da temin ediliyor. 04 Nisan 2003 tarihinde Hürriyet Gazetesinde yayınlanan Türkiyenin en gözde ,en iyi  meyhaneleri sıralamasında Sev İç Restaurant  ilk onda  yer almıştır.  Beyoğlu Belediyesinin vermiş olduğu Beyaz Zambak Hijyen Belgesine sahip Sev İç Restaurant, adı üstünde  İçkilerinizi severek yudumlayacağınız  nezih bir mekan. Meyhane kültürünün en iyi örneklerinden biri  olan Seviç Restaurant, Saat 11- 24 arası her gün açık.


Resim Galerisi


Yorumlar

Yorum Yap

İletişim Bilgileri

Sev iç Restaurant

İstiklal Cad. Sait Paşa Geçiti No:80 / 8 Beyoğlu / ISTANBUL
Açılış Saati

10:00

Kapanış Saati

02:00


Mesaj gönder :